Free songs
Domů / Kočky / Nové miniaplikace pro vašeho domácího mazlíčka
Nové miniaplikace pro vašeho domácího mazlíčka

Nové miniaplikace pro vašeho domácího mazlíčka

Žijeme ve věku technologických zázraků. Vypadá to, že téměř každý den přicházejí nové produkty a aplikace. A co naši chlupatí přátelé? Zdá se, že i oni mají fanoušky v technických oborech, protože některé opravdu skvělé vychytávky byly vyrobeny právě pro ně.

Sledovače GPS

Nejlepší přítel člověka miluje zkoumání a nebude váhat proklouznout pryč pro nějaké psí vylomeniny. Některá plemena, jako husky, jsou známá tím, že utíkají. Naštěstí nyní můžete získat své štěně zpět díky GPS. Některé z nich vás upozorní, když váš dobrodružný mazlíček překročí určitou hranici, například okraj vašeho dvora.

Laserová ukazovátka

Psi jsou posedlí pronásledováním této malé červené tečky. Nyní existují gadgety, které vám umožní hrát si se svým psem nebo kočkou na dálku, ovládáním laserového ukazovátka pomocí smartphonu. Prostřednictvím těchto pomůcek můžete také hovořit se svým domácím mazlíčkem.

Interaktivní hračky

Psi a kočky rádi skáčou a honí za věcmi. Nyní jsou hračky, které se pohybují s vaším čtyřnohým přítelem, takže hrací doba je zábavnější a náročnější.

Interaktivní odpalovače míčů

Možná jste slyšeli o mechanických odpalovacích míčcích, které jsou určitě jednou z oblíbených moderních hraček psa. Interaktivní odpalovač míčů je poněkud odlišný v tom, že bude střílet mini-tenisový míček z několika děr. Vaše štěně nikdy neví, ve kterém směru bude míč vypuštěn, což pro něj činí zvláštní zábavu.

Nahoru