Free songs
Domů / Doporučujeme / Co vše potřebuje vaše nové kotě?
Co vše potřebuje vaše nové kotě?

Co vše potřebuje vaše nové kotě?

Chystáte se přivézt kotě do svého domova? Gratulujeme k vašemu novému přírůstku! Je důležité, abyste se ujistili, že vaše malé koťátko mělo vše, co potřebuje, aby zůstalo šťastné a zdravé, když se dostane do svého nového domova.

Kočičí záchod

Každá kočka potřebuje kočičí záchod. Ujistěte se, že vaše kotě je dostatečně velké, aby se mohlo snadno dostat dovnitř a ven, a umístit ji na snadno přístupné, ale klidné místo, kde ho kočka nemůže používat, aniž by byla narušena. Denně čistěte kočičí záchod.

Misky na jídlo a vodu

Vzhledem k tomu, že některá koťata jsou alergická na plasty, je nejlepší vybrat misky vyrobené z jiného materiálu, jako je nerezová ocel. Pokuste se vybrat misky, které se snadno nepřevrátí. Pravidelně umývejte misky s jídlem a vodou, aby se na nich bakterie nemohly hromadit.

Přepravní box

V určitém okamžiku bude muset být vaše kočka přepravena, například do veterinární ordinace. Vyberte si nosiče, které jsou dostatečně velké, aby vaše kotě sedělo a pohodlně se uvnitř otočilo, a ujistěte se, že se dveře bezpečně upevní, aby kočka nemohla uniknout.

Škrábadlo

Vždy je nejlepší začít s kotě trénovat tak, aby brzy použila škrábadlo. Tímto způsobem vyrůstají a používají jej a považují to za normální část života, dokud nejsou dospělí. Hrajte se svým kotětem poblíž místa, kde je to možné, a povzbuzujte ji k použití. S trochou štěstí dostane nápovědu a bude pokračovat v používání škrábadla, kdykoli cítí potřebu poškrábání!

Pelíšek

I když zjistíte, že vaše kotě spí téměř kdekoli, nemůže jí ublížit, když jí dá jednoduchou postel. Umístěte jej do klidné části domu, kde si vaše kotě může odpočinout, a vyzkoušejte jej podšívkou pohodlnou tkaninou nebo polštářem, abyste svého kočičího přítele dále nalákali.

Hračky

Samozřejmě budete chtít poskytnout svůj nový přírůstek se spoustou zábavných hraček, se kterými si můžete hrát. Vždy si vyberte bezpečné hračky, které jsou vyrobeny speciálně pro kočky!

Nahoru