Free songs
Domů / Uncategorized / Čím na Vánoce obdarovat své zvířecí mazlíčky? Tipy na dárky pro psy, kočky, králíky i morčata
Čím na Vánoce obdarovat své zvířecí mazlíčky? Tipy na dárky pro psy, kočky, králíky i morčata

Čím na Vánoce obdarovat své zvířecí mazlíčky? Tipy na dárky pro psy, kočky, králíky i morčata

Je váš zvířecí parťák také právoplatným členem vaší rodiny? Pokud chcete na Vánoce obdarovat i svého čtyřnohého miláčka, máme pro vás hned několik nápadů na dárky, které vašemu chlupáči, i vám, rozhodně udělají radost. Pro který z nich se rozhodnete?

Adventní kalendáře pro domácí mazlíčky

Rádi odpočítáváte dny zbývající do Vánoc a chcete, aby se tohoto odpočítávání s vámi účastnil i váš pejsek, kočička, králík či snad morčátko? Pokud koupíte speciální adventní kalendář určený pro zvířata, můžete svému čtyřnohému chlupáči každý den od 1. prosince až do Vánoc udělat radost nějakým drobným pamlskem. Aby si ovšem váš mazlík na adventním kalendáři nepochutnal na jedno posezení, skladujte ho mimo jejich dosah.

Nový obojek, vodítko či obleček

O Vánocích můžete svého pejska či kočičku překvapit novým obojkem. Další možností je také nový postroj a vodítko. Pokud máte doma pejska či kočičku, kteří si na zimu nepotrpí, můžete je obdarovat také novým oblečkem.

Pamlsky udělají radost vždy

Zatímco nový obojek, vodítko a obleček by se daly přirovnat k měkkým dárkům a mazlíčky ne vždy potěší, pokud svého zvířecího kamaráda obdarujete pamlskem, sklidíte ohromný úspěch. Pamlsky můžete využívat jak při výcviku, tak i jako odměnu za dobré chování. Má-li vaše zvířátko nějaké speciální požadavky na stravu, můžete mu nechat sestavit granule na míru a třeba je i nechat opatřit jeho fotografií a jménem.

Nové hračky pro dlouhé zimní večery

Nezáleží na tom, zda jste hrdými majiteli psa, kočky, morčete, králíka nebo křečka, všem zvířátkům udělají radost nové hračky. Kočičky jistě ocení nové škrabadlo, které budou moci prozkoumat, psům rozzáří oči i obyčejný tenisový míček a hlodavci ocení novou hračku do výběhu.

Speciální pomůcky pro pejsky, které je uklidní

Pejskům můžete trochu zamotat hlavu a pořídit jim lízací a čmuchací podložky. Podložky stačí naplnit pamlsky, které má pejsek rád a počkat, až všechny úspěšně ukořistí. Lízací podložky jsou praktickou pomůckou pro všechny psy, kteří hltají, ale také pomohou pejska uklidnit ve stresových situacích.

Pelíšek pro spokojený spánek

V případě, že současný pelíšek vašeho mazlíčka připomíná spíš něco, co patří do popelnice než do bytu, neváhejte využít Vánoce k tomu, že mu darujete pelíšek nový. Na zimu je určitě vhodný chlupatý pelech, do kterého se zvířátko bude moci schovat před zimou. Mazlíčkům, kteří mají rádi své soukromí a samotu, můžete koupit uzavřený pelech, ve kterém budou schovaní před světem.

Chytré hračky, s kterými budete mít přehled o chování svého miláčka

Tráví váš zvířecí parťák dobu, kdy jste v práci, sám doma a vás by zajímalo, co po celou dobu provádí? Investujte do chytrých hraček, které jsou vybaveny kamerou a dají se propojit pomocí aplikace s vaším telefonem. Ať už budete kdekoliv, můžete mít přehled o tom, co váš mazlík doma vyvádí a v případě, že se vrhne do cupování vašich oblíbených bot, můžete využít funkce reproduktoru a zvířátko napomenout. Součástí chytrých hraček bývá i prostor pro granule a pamlsky, které můžete svému chlupáčkovi dávkovat na dálku.

Který dárek pod vánočním stromečkem letos najde váš zvířecí kamarád? Nakoupíte mu nové vybavení na procházky, vytvoříte mu zásobu pamlsků, objednáte mu granule na míru, potěšíte ho novým pelíškem nebo snad pořídíte chytrou hračku, díky které budete svému chlupáči neustále na blízku? Ať už se rozhodnete pro cokoliv, zvířecí kamarád bude mít určitě radost z toho, že mu je i o Vánocích věnována pozornost.

Zdroj foto: www.freepik.com

Nahoru