Free songs
Domů / Novinky / Hry, které budou bavit vás i vašeho psího mazlíčka
Hry, které budou bavit vás i vašeho psího mazlíčka

Hry, které budou bavit vás i vašeho psího mazlíčka

Rádi chodíte se svým pejskem na procházku do parku nebo se s ním věnujete mnoha aktivitám na vaší zahradě. Rád váš pes dovádí a plní různé úkoly, které mu zadáte? Psi jsou vděční za každou pozornost a i jen běžné házení klacku nebo míčku je pro něj úžasnou událostí, která se odrazí v jeho vděčném pohledu. Zkuste další naše tipy, jak si se svým čtyřnohým mazlíčkem zpříjemnit odpoledne v parku nebo na zahradě.

Vlastnoručně vyrobená překážková dráha

Psi milují přeskakování všeho možného a není nutné hned kvůli tomu navštěvovat psí cvičiště. Zapojte fantazii a vytvořte originální překážkovou dráhu pro vašeho pejska z toho, co máte doma. Použijte zbytky desek z přestavby kuchyně a vytvořte rampu. Hodit se vám mohou různé zbytky z překližky, starý tunel po dětech, které z něj již vyrostly, kužele nebo záclonové tyče. Zapojte fantazii a buďte kreativní. Vyzkoušíte jeden nápad a další budou hned přicházet.

Venkovní vodní park

Starý plastový bazén s vodou nebo sprinklery mohou vašeho psa v horkých letních měsících příjemně osvěžit. Navíc je můžete použít hned vedle překážkové dráhy. Osvěžení po plnění náročných úkolů každé psa jistě potěší.

Bubliny z bublifuku

Naučte vašeho mazlíčka chytat bubliny z bublifuku. Nejprve jich vyfoukněte jen pár. Pokud bude nechápavě koukat zkuste mu předvést, jak je chytáte. Brzy pochopí v čem celá zábava spočívá. Když ho chytání bublin bude bavit, neváhejte jich do prostoru vyfouknout hodně. Můžete sledovat, jak se váš pes bude skvěle bavit při chytání bublin. Všem nejprve se ujistěte, že je váš bublifuk zdravotně nezávadný pro vašeho pejska a nemůže mu nijak ublížit.

Schovejte mu jídlo na zahradě

Každý ví, že pes má mnohem více vyvinutější čich než člověk. Využijte této jejich unikátní vlastnosti a schovejte mu na zahradě pár jeho oblíbených dobrůtek.

 

Nahoru