Free songs
Domů / Doporučujeme / Nabídka chovatelských potřeb
Nabídka chovatelských potřeb

Nabídka chovatelských potřeb

Není snad rodina, ve které by se nechovala nějaká zvířátka. Rybičky v akváriu, křeček nebo morče jsou oblíbenými tvory zejména v rodinách s dětmi. Velké procento lidí chová doma psa, kočku, papouška, nějakého hlodavce nebo dokonce exotické plazy. Všem chovatelům slouží web Domacizoo.cz, který nabízí krmiva a chovatelské potřeby pro jakékoliv domácí mazlíčky.

Co je Domacizoo.cz?

Jedná se o první český vyhledávač veškerého vybavení pro domácí mazlíky. Zájemci o potřeby a krmivo pro svá zvířátka mají záruku kvality, neboť tento vyhledávač sdružuje pouze kvalitní e-shopy, které se na tento sortiment zaměřují. Proto jsou veškeré nabízené produkty důkladně prověřené. Vyhledávač Domacizoo.cz má také svůj vlastní magazín, ve kterém najdete spoustu odborných rad a doporučení vhodného krmiva. Rovněž se zde dočtete, jak se správně starat o jednotlivé domácí mazlíky.

Vše pro psy

V sekci pro mazlíky – psi je nabídka nových produktů za skvělé ceny, které si můžete koupit u vybraného prodejce. Najdete zde také recenze, parametry a cenu dopravy. U každého zobrazeného produktu je jeho podrobný popis. Objednat si můžete nejen skvělé krmivo, ale také různé pamlsky a antiparazitika. V nabídce nechybí ani různé doplňky jako psí obojky, pelíšky, klece, boudy, přepravky a samozřejmě i vodítka pevná či samonavíjecí (flexi).

Další domácí mazlíci

Vedle psů chová mnoho lidí také kočky. I pro ně najdete ve vyhledávači veškeré produkty, od krmiva a pamlsků až po kočičí postroje, vodítka, škrabadla, odpočívadla a hračky. V bohatém sortimentu si můžete vybrat i nejrůznější chovatelské potřeby pro koně, akvarijní rybičky, hlodavce, ptáky či plazy.

Nabídka e-shopu Alza

Internetový obchod Alza.cz Pet nabízí jak krmiva, tak vodítka, obojky, steliva, hračky, oblečky, misky, pelíšky a řadu dalších chovatelských potřeb. Doporučovanou značkou je Canvit healthy pets, která nabízí vitamínové doplňky, pamlsky obsahující bylinky vhodné pro prevenci zdravotních obtíží domácích mazlíčků.

Nahoru