Free songs
Domů / Ostatní / Uskladnění sklizně a chytrý prodej úrody
Uskladnění sklizně a chytrý prodej úrody

Uskladnění sklizně a chytrý prodej úrody

Přemýšlíte nad tím, jak uskladnit sklizeň, abyste nebyli limitování výkupními cenami v daném čase? Řešení vám přináší pořízení linky pro posklizňovou úpravu a následné skladování. Špičkou v této oblasti je společnost PAWLICA s. r. o. Pomůže vám postarat se o úrodu od A až do Z. Díky čističkám a sušičkám zvýšíte kvalitu uskladněného obilí a díky dobře odvětraným silům pak úrodu můžete skladovat tak dlouho, jak potřebujete. A prodávat tak sklizeň, když je výkupní cena zemědělských komodit vyšší.

Specialista na posklizňové linky

PAWLICA s.r.o. dodává posklizňové technologie v celé střední Evropě. Dle individuální požadavků zákazníků zajistí jak rekonstrukce původních posklizňových linek, tak i kompletní realizaci linek nových. Součástí posklizňových linek jsou moderní technologie, které vám pomohou udržet kvalitu při uskladnění. Samozřejmostí při rekonstrukci či realizaci posklizňové linky je vypracování projektové dokumentace, realizace samotné linky, ale také záruční a pozáruční servis. Posklizňovou linkou to ale zdaleka nekončí. Společnost PAWLICA s.r.o. vám nabídne laboratorní přístroje, váhy, třídičky a vlhkoměry na obilí. Cokoli, co potřebujete pro kvalitní uskladnění sklizně.

Kvalitní sila pro kvalitní uskladnění

Abyste mohli úrodu uskladnit na dlouhou dobu a vyčkávat na příznivou výkupní cenu, je třeba se o úrodu řádně postarat. Velmi oblíbená jsou pozinkovaná sila renomované značky BROCK. Perfektní ventilace přes průduchy po celém obvodu střechy v kombinaci s protikondenzačními ventilátory zajistí dokonalé podmínky pro proudění vzduchu, a tedy i uskladnění úrody. Největší modely od značky Brock umožňují zatížení až 59 000 kg. Společnost PAWLICA s.r.o. nedodává však pouze nová sila, pro své zákazníky realizují i kompletní rekonstrukce betonových sil. Rekonstruovaná sila pak mají nejen vyšší kapacitu, ale jsou také mnohem více variabilní. Spolehněte se na kvalitního dodavatele i vy, podrobnosti naleznete na webových stránkách www.pawlica.cz.

Nahoru