Free songs
Domů / Ostatní / Hledáte kvalitní veterinární péči? Poskytuje ji veterinární klinika Vethope
Hledáte kvalitní veterinární péči? Poskytuje ji veterinární klinika Vethope

Hledáte kvalitní veterinární péči? Poskytuje ji veterinární klinika Vethope

Vethope je veterinární klinika se zaměřením na prevenci a léčbu malých domácích zvířat. Ošetření i prevenci nabízí pro psy, kočky a další drobné savce.

Jakou péči klinika nabízí?

Můžete se domluvit na hematologickém vyšetření krve, které se provádí pomocí špičkového přístroje IDEXX ProCyte Dx. Ten umožňuje přímo na klinice získat během několika minut výsledky hematologického vyšetření z minimálního množství krve. Díky tomu může veterinář určit efektivní léčbu, a zlepšit tak prognózu pacienta. Tento rozbor lze využít třeba u kastrace psa nebo kastrace králíka. Analýza poskytuje komplexní obrázek o zdraví pacienta.

Potřebné chirurgické zákroky nebo složitější vyšetření se provádějí v šetrné anestezii SAFETY+. Základ tohoto druhu inhalační anestezie představuje monitoring základních životních funkcí. Sleduje se tak EKG, dechová a srdeční frekvence, saturace kyslíkem, výdechový CO2 , tělesná teplota a pulz. Tato metoda se využívá třeba i v případě, kdy je odstraňován zubní kámen u psa. Je součástí akutního stomatologického ošetření nebo chirurgických operačních výkonů. Ty pomáhají eliminovat další zdravotní komplikace.

Samozřejmostí je stomatologická péče. Veterináři provádějí intraorální rentgenového vyšetření, především u starších pacientů. U stomatologického ošetření se využívá již výše zmiňovaná anestezie Safety+.

Klinika však nabízí také preventivní péči a potřebnou vakcinaci. Do preventivní péče spadá pravidelná preventivní prohlídka. Díky ní se může odhalit celá řada zdravotních komplikací již v raném stadiu. Během pravidelné preventivní prohlídky veterinář zvíře důkladně prohlédne a poslechne. Tato prohlídka většinou probíhá v rámci roční vakcinace.

Na webu vethope.cz/cs/ můžete vyplnit formulář a na kliniku se objednat.

Nahoru