Free songs
Domů / Psi / Jak vyfotit vašeho mazlíčka?
Jak vyfotit vašeho mazlíčka?

Jak vyfotit vašeho mazlíčka?

Sociální sítě vládnou světu a mnoho lidí na ně umisťuje fotky svých zvířecích miláčků, nejvíce samozřejmě pejsků. Občas se sice povedou zábavné momentky, ovšem vyfotit psa je mnohdy nadlidský úkol. Poradíme vám, jak vašeho psa zvěčnit, aniž by vám neustále utíkal z vašeho záběru. Fotky vám budou památkou na společné chvíle nebo si je můžete porovnávat s ostatními nadšenými chovateli psů.

Odstraňte veškeré rozptýlení

Pokuste se získat úplnou pozornost vašeho domácího mazlíčka (nebo co nejvíce!) odstraněním všech možných rozptýlení z okolí, včetně zapnuté televize. Nikdy nevíte, kdy poběží reklama ve které zaštěká pes či zamňouká kočka a vaše chvilka klidu bude okamžitě pryč.

Je to vše o úhlu

Při fotografování vašeho domácího mazlíčka si sedněte na zem. Nejen, že vám pomůže získat velký úhel, ale bude to znamenat, že se váš mazlíček necítí zastrašený, když se snažíte získat dokonalý záběr.

Uplácejte ho

Použijte dárky nebo hračky k upoutání pozornosti vašeho chlupatého přítele. Většina psů se chová velmi dobře a před kamerou vzkvétá s trochou povzbuzení. Při focení držte hračku v ruce, pes z ní nespustí pohled a vy máte několik vteřin čas na pořízení „dokonalého záběru“.

Staň se profesionálem

Zvířata nejsou vždy nejpřizpůsobivějším fotografickým předmětem, ale převezměte kontrolu pomocí vysoce kvalitního chytrého telefonu a zažijte výhody profesionálního fotoaparátu v telefonu. Většina fotoaparátů v chytrých telefonu umožňuje upravovat zaostření, což je u focení zvířat velkou výhodou.

Nahoru