Free songs
Domů / Doporučujeme / Nakupujte chytře na cashback portálu
Nakupujte chytře na cashback portálu

Nakupujte chytře na cashback portálu

V dnešní době můžete nepřeberné množství výrobků a potravin nakupovat z pohodlí domova. Potřebujete k tomu jen zařízení s připojením k internetu, postačí vám i mobilní telefon. Nakupujte v dnešní době však nejen pohodlně, ale také chytře. K tomu vám poslouží cashback portál.

Peníze zpět

A co to „cashback“ vůbec znamená? Cashback je spojením dvou anglických slov peníze-zpět a vyjadřuje přesně to, co má. Některé portály vám totiž vrací část peněz z nákupu zpět a vy tak ušetříte pěknou řádku peněz. Jedním z takových portálů je i tipli.cz, kde najdete rozmanitou nabídku nejrůznějších e-shopů, na kterých můžete nakupovat.

Jak to funguje?

Tipli je portálem, který poskytuje své služby naprosto zdarma, tedy registraci, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet. Vy si prostřednictvím Tipli vyberete e-shop, na kterém byste rádi nakoupili či nakupujete a následně již nakupujete tak, jak jste zvyklí. Tipli totiž funguje jako jakýsi rozcestník, kde si vyberete obchod, na kterém nakoupíte, ale následně už vše probíhá stejně, jako kdybyste nakupovali v obchodě napřímo. U každého obchodu navíc uvidíte, jaká sleva v procentech se na nákup u nich vztahuje. Tato sleva vám bude po nákupu vrácena zpět na bankovní účet.

Výhodný nákup

Díky tomu získáváte možnost opravdu výhodného nákupu, zvláště pokud máte v plánu nakupovat věcí více. Najdete zde obchody s oblečením, obuví, doplňky, potravinami, nábytkem, léčivy, elektronikou atd. Nakoupit zde výhodně můžete takřka cokoliv. Skvělou možností jsou pro vás nyní i slevy na elektro.

Jak je to možné?

Pokud přemýšlíte, jak je to možné, že vám portál vrátí část svých peněz z nákupu zpět, nemusíte se bát, není v tom žádný háček. Obchody totiž platí Tipli za to, že k nim přivádí zákazníky a on se o tuto odměnu dále dělí s vámi. Není to skvělé?

Nahoru