Free songs
Domů / Doporučujeme / Rodinná podzimní dovolená? Vsaďte na Chorvatsko
Rodinná podzimní dovolená? Vsaďte na Chorvatsko

Rodinná podzimní dovolená? Vsaďte na Chorvatsko

Přemýšlíte-li nad podzimní rodinnou dovolenou, máme pro vás tip. Neváhejte a vyjeďte si právě do Chorvatska. V Chorvatsku je i se začínajícím podzimem nádherně. Sluneční paprsky se stále hojně dostavují a potěší vás i pláže bez turistů. Chorvatsko je navíc ideální destinací pro dovolenou s dětmi.

Kdykoliv do Chorvatska

Velkou výhodou dovolené v Chorvatsku je především to, že se do této země můžete kdykoliv se vám zachce vydat autem. Stačí sbalit rodinu, vše naskládat do automobilu či karavanu a vyrazit do Chorvatska. V této krásné zemi jste za pár hodin autem a můžete si užívat sluníčka i krásných pláží. Cesta do chorvatska vám navíc uteče jako nic.

Rodinná dovolená

Právě díky dostupnosti autem je Chorvatsko velmi oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi. Cestování s dětmi je totiž právě autem tím nejpohodlnějším. Důvodem je však i mírné moře, příjemné pláže a ubytování v apartmánech, které je mnohem výhodnější než ubytování v hotelu. Mnohé pláže v Chorvatsku jsou navíc vybaveny různými prolézačkami a dalším vyžitím pro děti.

Apartmány

Chorvatsko přináší ještě jednu výhodu, a tou je právě ubytování v apartmánech. Ubytování v apartmánech je totiž finančně nesmírně příznivé. Zaplatíte jednotný poplatek za týden v apartmánu a bydlet v něm může třeba až 6 osob. Nakonec vás tak ubytování vyjde na velmi směšné částky a zvláště se začátkem podzimu zde za ubytování zaplatíte opravdu málo. Ubytování v apartmánech vám však nabízí dostatečný komfort a vybavení, zvláště pokud cestujete s dětmi a potřebujete jim pravidelně vařit a dopřát jim dostatek pohodlí.

Příroda a počasí

I na podzim je v Chorvatsku stále krásně. Počasí v chorvatsku vás i na podzim potěší. Chorvatsko by vás však mělo nalákat nejen svými nízkými cenami za ubytování a poměrně rychlou cestou, ale také krásou své přírody, tedy pláží a moře.

Nahoru